X

Kampanyalar

Balpazar arıcılık malzemeleri ve arıcılık ürünleri indirimli ürün kampanyaları hakkında bilgi ve siparişleriniz için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Karabuğday Tohumu
Karabuğday hızla büyüyen, geniş yapraklı, tek yıllık bitkidir. Ekim zamanı havalar ısınınca Nisan ve Mayıs aylarıdır. Karabuğday arılar için zengin bir nektar kaynağıdır. Karabuğdaydan elde edilen bal dünya piyasasında daha pahalı fiyatlara satılabilmektedir.
Fiyat:15,00 TL
Korunga Otu Tohumu
Korunga otu tohumu, arı otu tohumu ile birlikte ekilebilir. Çiçekleri arılar için çok önemli ve özel bir bal özü ve nektar kaynağı olup çok yıllık bir bitkidir. Sertifikalı ve garantilidir. Ekim zamanı Ocak, Şubat, Mart aylarıdır. Balı görünüş olarak berrak ve tadı lezzetlidir. Korunga ekildikten sonra mayıs ve haziran ayı içerisinden açmaktadır ve arılar için bal özü kaynağıdır.
Fiyat:8,00 TL
Arı Otu Tohumu
Arı Otu çok yıllıktır ve hibrit değildir. Sertifikalı ve garantilidir. Ekim zamanı Ocak, Şubat, Mart aylarıdır. Çok kaliteli balı olan bu bitki, iyi bir mera bitkisi olmasının yanında, yeşil gübre bitkisi ve tıbbi bitki olarak da yetiştirilmektedir.
Fiyat:40,00 TL
Kovan Örtü Bezi
Bereket TV reklamlarında tanıtımı yapılan kovan örtü bezi ürününün satışı başlamıştır. Kovan Örtü Bezimiz rutubet ve nem alıcı özelliği olup, bala ve arılara en yakın noktada kullanılacağından kimyasal maddeler içermeyen sağlıklı ve doğal olan bir yapıdadır.
Fiyat:Sorunuz
BeePotoTop
Bereket TV reklamlarında tanıtımı yapılan BeePotoTop adlı dezenfektan ürünümüzün satışı başlamıştır. Bee Poto Top, amerikan yavru çürüklüğü, varroa, nosema, avrupa yavru çürüklüğü, kireç hastalığı, taş hastalığı, septisemi, adi yavru çürüklüğü, mantar ve güve'ye karşı organik bir ürün olup, bal ve yavruya hiç bir şekilde zarar vermez, kalıntı yapmaz. Bereket TV (BİOTEM) güvencesiyle bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlık Bakanlığından onaylıdır.
Fiyat:49,00 TL
Bal Taşıma ve Saklama Sandığı
Bal taşıma ve saklama sandığı kovan çerçeveleriyle uyumludur. Bal taşıma sandığı 8 çıta taşıyabilmekte ve 40 litre kapasitelidir. Gıda maddelerinde kullanımına uygun kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Eni 36 cm boyu 48.5 cm ve yüksekliği 27 cm ebatlarındadır.
Fiyat:20,00 TL
Plastik Kovan Altlığı
Kaliteli malzemeden plastik kovan tabanı varroa ızgaralı, polen tuzaklı, havalandırmalı, plastik uçuş tahtalı, daraltma aparatlı, montaj vidalarıyla 1.sınıf kalite, bakanlık onaylı.
Fiyat:25,00 TL